0908 711 112

Služby prenajímateľom

Predtým, ako príjmeme vašu nehnuteľnosť do našej ponuky, si maklér dohodne s vami stretnutie. Je  v čase, ktorý vám vyhovuje. Cieľom prvej obhliadky je o nehnuteľnosti zistiť čo najviac a zvoliť správnu stratégiu.

Urobí si fotografie,vyžiada pôdorys, list vlastníctva, spíše s vami sprostredkovateľskú zmluvu a dohodne s vami podmienky spolupráce.  Ak máte záujem poradí vám, aby sa vaša nehnuteľnosť stala atraktívnejšou a čo najskôr našla vhodného a seriózneho nájomcu, čo je schopný z dlhodobého hľadiska ju aj vedieť platiť. Nie je však našou snahou  prenajať vašu nehnuteľnosť za každú cenu a  nájsť vám hocikoho . Usilujeme sa o vyššiu spokojnosť v dlhodobom horizonte a tešia nás dobré referencie.

Ak chcete investovať do nehnuteľnosti, ktorá zarába a následne ju prenajímať, ste na správnom mieste. Nájdeme vám nehnuteľnosť, ktorá je v žiadanej lokalite a následne vám ju pomôžeme prenajať.  Disponujeme klientami, ktorí majú záujem ihneď bývať. Denne nás oslovujú aj firmy, ktoré hľadajú managérske byty.

 

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2