0908 711 112

Služby predávajúcim

Vašu nehnuteľnosť si maklér príde pozrieť a zdokumentovať. vyžiada si od vás list vlastníctva nehnuteľnosti, podôrys a výpis s katastrálnej mapy.
Nastaví správnu cenu a stratégiu predaja vašej nehnuteľnosti. Dôverujte vášmu maklérovi, jeho cieľom je maximalizovať váš zisk z predaja.
Na pravidelnej báze vás informuje o záujme o vašu nehnuteľnosť. Venujeme sa predaju vašej nehnuteľnosti lebo vieme, čo ponúkame. Vieme podať záujemcovi kompletné informácie nie len o vašej nehnutelnosti, ale aj o blízkom okolí a infraštruktúre.

Právny servis  našou spoločnosťou garantuje právnik s dlhoročnými  skúsenosťami. 112 reality poskytuje kompletný právny servis, prepláca správne poplatky pri bežnom predaji vo výške 66 EUR a pri exkluzívnom predaji vo výške 266 EUR. Preplácame notárske poplatky za overenie podpisov. Výber LV na katastri zabezpečí náš maklér.

Spolupracujeme s hypotekárnymi poradcami, súdnym znalcom, exekútorom, geodetom, architektmi, .... a to všetko v snahe zjednodušiť a urýchliť  proces predaja.
Zbavte sa starostí a nechajte robiť prácu odborníkov.
Provízia, ktorú u nás zaplatíte za sprosrtedkovanie predaja /prenájmu budú najlepšie investovane peniaze.Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2