112reality - PRENAJATÉ - zariadený 5 izbový rodinný dom s garážou, klimatzácia, 3 kúpeľne, fittnes, šatník, Bratislava IV, Dúbravka - Bratislava-Dúbravka - MORICONI, s.r.o

  0908 711 112

112reality - PRENAJATÉ - zariadený 5 izbový rodinný dom s garážou, klimatzácia, 3 kúpeľne, fittnes, šatník, Bratislava IV, Dúbravka

Cena:
2 200,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Dúbravka
Ulica: xxx
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet izieb: 5
Úžitková plocha: 270 m2
Plocha pozemku: 400 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:garáž
 
ID inzerátu:944

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom v lokalite 2 minút od BIS a  5 minút od QSI, 10minút od Volkswagen.

Tento moderný priestranný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 309 m² v pokojnej lokalite v blízkosti lesa v Bratislave - Dúbravke.

Dom pozostáva z troch podlaží a je situovaný vo svahu s výhľadom na Dúbravku a okolie. Na prvom podlaží sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou. Súčasťou prvého podlažia je aj vstupná hala a WC s umývadlom. Na druhom podlaží sa nachádzajú 3 samostatné izby, WC so sprchou s umývadlom ako aj samostatná kúpeľňa s vaňou a 2 umývadlami. Na tomto podlaží sa nachádza aj priestranný šatník. Na treťom podlaží sa nachádzajú 2 samostatné izby a technická miestnosť. Súčasťou tohto podlažia je aj WC s umývadlom a samostatná sprcha ako aj miestnosť pre saunu.

Dom je plne zariadený nábytkom a elektrospotrebičmi. Kuchyňa je vybavená indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnkou a umývačkou riadu ako aj veľkou dvojdverovou chladničkou s výrobou ľadu. Technická miestnosť je vybavená práčkou a sušičkou.

Dom je vybavený alarmom a klimatizáciou aj na diaľkové ovládanie z mobilného telefónu. V dome je plynové kúrenie, kúpeľňa a WC so sprchou majú nezávislé elektrické vyhrievanie podlahy. V dome je zavedená káblová televízia a optických internet s WIFI. Parkovanie je možné v garáži s prechodom do domu a pred domom, kde je priestor pre 2 autá. Každé podlažie domu má samostatnú terasu po celej šírke podlažia a k domu prislúcha aj dvojúrovňová záhrada vybavená automatickou závlahou.

V okolí je výborná infraštruktúra, v blízkosti sa nachádza obchodné centrum Saratov, tenisová hala, bowling, školy, škôlky, lekáreň, banky. Rovnako je v blízkosti výborná občianska vybavenosť, les s turistickými chodníkmi. Vo vzdialenosti cca 5min. peši sa nachádza British International School Bratislava, 5 min. autom QSI. Lokalita ponúka dobré napojenie na diaľničný obchvat, vzdialenosť do centra cca 15 min. autom.

Cena 2 200 €/mesiac + energie

 Volajte ešte dnes a dohodnite si obhliadku 0915 959 137, 0908 711 112, office-ZVNC-112reality.sk, www.112reality.sk

Family house with garage  for rent 2 minutes from BIS and 5 minutes from QSI and 10 minutes from VW,  location Bratislava IV, Dúbravka

Hereby we offer for rental spacious 5-room family house with total floor space 309 m² in the quiet locality close to the wood area in Bratislave - Dúbravka.

The family house is composed of three floors and is situated on the hill with excellent view of Dúbravka and the surroundings.  First floor consists of living room connected with dining room and kitchen. First floor includes also entry hall and WC with wash basin. Second floor consists of 3 separate rooms, WC with shower and wash basin as well as separate bath room with bathtub and 2 wash basins. This floor includes also spacious closet. Third floor consists of 2 separate rooms and technical room. This floor includes also WC with wash basin, separate shower and room for sauna.

The family house is fully furnished and equipped with electrical appliances. Kitchen is equipped with induction cooker, electrical oven, microwave oven and dish washer as well as large 2-door fridge with ice producer. Technical room is equipped with washing machine and dryer.

The family house has alarm and air conditioning with remote control via mobile phone. The house has gas heating and the shower and bath room have independent electrical floor heating. The house includes cable TV and optical/fiber internet with WI-FI. Parking is available in the garage with direct passage to the house, additionally there is space for 2 cars in front of the house. Each floor has separate wide terrace and the house has a two-level garden with automated irrigation system.

The surroundings of the house offers excellent infrastructure, i.e. there is shopping center Saratov, tennis hall, bowling, schools, kinder gardens, pharmacy, banks, etc. Additionally, the surrounding area has outstanding civic facilities, wood with tourist routes etc. In the walking distance (5 min.) there is British International School Bratislava, 5 min. by car there is QSI. Additionally, there is convenient connection to by-pass highway, the distance to the city center is 15 minutes by car.

Rental price 2 200 €/month + energy.

Contact us today 00421 915 959 137, 00421 908 711 112, office-ZVNC-112reality.sk, www.112reality.skMaklér:

makler
Maklér:Ing. Jana Moriconi
Telefón:0908711112
E-mail:office-ZVNC-112reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2