0908 711 112

112reality - Na prenájom 4 izbový luxusný byt s terasou 180m2 v novostavbe s parkovaním pre 2 autá, rýchly výjazd na diaľnicu

Cena:
2 500,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Karlova Ves
Ulica: Staré Grunty
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
Úžitková plocha: 323 m2
Stav objektu: novostavba
Poschodie: 5 / 5
Garážové státie: Áno
Garáž: Áno
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:áno
Parkovanie:garážové státie
 
ID inzerátu:500

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom luxusný Penthouse v lokalite Bratislava-Karlova Ves, Mlynská dolina-Staré Grunty.

Tento 4izbový byt má rozlohu 163m2 + terasu 160m2 = 323 m2 úžitkovej plochy je alternatívou na rodinný dom pre ľudí čo majú radi súkromie ale sa nechcú starať o záhradu. Nachádza sa v tehlovej 4 ročnej novostavbe. K bytu patrí 2X parkovacie miesto v podzemnej garáži. Byt sa prenajíma zariadený alebo nezariadený podľa dohody.

Je zariadený luxusným nábytkom, kuchyňa v plnej nadštandardnej výbave/De Dietrich/.

Byt je slnečný má 3 samostatné veľké spálne, obývačku spojenú s jedálňou a kuchyňou, okná majú vonkajšie žalúzie, šatník, kúpelňa s vaňou a sprchovacím kútom s masážnymi tryskami, 2 samostatné WC, vstavané skine, alarm, video vrátnik, klimatizácia v každej miestnosti, podlahové kúrenie, drevené masívne parkety, 2x TV, internet.

V blízkosti je vynikajúca infraštruktúra: obchody Billa, Kaufland, Lidl, banky, reštaurácie v obchodnom centre CUBICON, najväčší detský kútik v Bratislave, oddychová zóna mesta tvorená parkom v ZOO, Botanickou záhradou a cyklotrasami v okolí Dunaja.

Na skok je aj príroda do 10min. ste na Železnej Studničke  alebo v Horskom parku. Do 10min ste v BIS alebo QSI, pre tých čo vozia deti do súkromných škôl v Karlovej Vsi alebo v Dúbravke.

Má skvelú polohu pre ľudí čo sa rýchle a pohodlne potrebujú sa dostať na diaľnicu čo je len 3 min z garáže domu, na smer BA-Wien, BA-Budapešť, BA-Brno, BA-Žilina .

Cena nájmu 2 500 €/mesiac + energie. Možnosť odpočtu DPH.

Kontaktujte ešte dnes 0915 959 137, office-ZVNC-112reality.sk, www.112reality.sk

We offer for rent a luxurious Penthouse in Bratislava-Karlova Ves, Mlynska dolina-Staré Grunty.
The 4 room apartment(3 bedrooms+ 1 living room) has an area of ​​163 m2 + a terrace of 160 m2 = 323 m2 of usable area and is an alternative to a family house for people who like privacy but do not want to take care of a garden. It is a 4 years old brick building. The apartment has a parking space for 2 cars in the underground garage. The apartment is rented furnished or unfurnished by arrangement.
It is a great location for people who need to get on the highway quickly and comfortably because it is only 3 minutes from the garage of the house, in the direction Bratislava-Vienna, Bratislava-Budapest, Bratislava Brno or Bratislava-Žilina
It is furnished with luxurious furniture, the kitchen has a high standard equipment /brand De Dietrich /. The apartment is sunny and it has 3  large separate bedrooms,a living room connected with the kitchen and the dining room, the windows have external blinds, a closet, a bathroom with tub and a shower with massage jets, 2 toilet,a built-in wardrobe, built-in cabinets, an alarm, a video doorman, air conditioning in every room, an underfloor heating, solid wood flooring, 2 TV and internet.
It is close to excellent infrastructure: shops like Billa, Kaufland, Lidl, bank, restaurant in the shopping center CUBICON, the largest children's playground in Bratislava, a relaxation zone formed by the city park at the Zoo, the botanical garden and many bycicle paths along the Danube. A jump away you are in the nature, the Bratislava Iron Spring park or the Bratislava Mountain park are only 10min away. In just10 minutes you are in the BIS or QSI, for those who take their children to private schools in Karlova Ves and Dubravka.
Price: € 2500/ month +utilities in advance 250-300 / month.
Contact Today Ing. Jana Moriconi +421 915 959 137, office-ZVNC-112reality.sk, www.112reality.sk

 Maklér:

makler
Maklér:Ing. Jana Moriconi
Telefón:0915 959 137
E-mail:office-ZVNC-112reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2