0908 711 112

Na prenájom 3 izbový byt, 2 parkovacie miesta vedľa seba, 24hod recepcia, fitness, novostavba, BEZ PROVIZIE/NO COMISSION

Cena:
850,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Bajkalská
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
Úžitková plocha: 84 m2
Stav objektu: novostavba
Poschodie: 6 / 22
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Parkovanie:garážové státie
 
ID inzerátu:1057

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Bajkalská ulica


Tento kompletne zariadený 3 izbový byt v atraktívnom komplexe 3 VEŽE.

Byt sa nachádza na 6. posch z 22. / Bezpečné pre bývanie s malým dieťaťom lebo pod bytom je hneď  terasa s detským ihriskom a family room /

Rozloha bytu je 83,75m2 vrátane 7m2 loggie.

Byt pozostáva zo troch izieb, kúpeľne s vaňou, samostatného WC s umývadlom, vstupná chodba s komorou (šatníkom) a vyhradeného priestoru pre práčku a sušičku, ktorý je uzatvárateľný rolldorom.

Byt má dodatočne namontované 2 hliníkovo-sklenené dvere, ktoré elegantne oddeľujú vstupnú chodbu so šatníkom od kuchyne s obývačkou ako aj spálňovú časť od kuchynskej/obývačkovej časti bytu, tým sa vytvorila tzv. denná a nočná zóna bytu, ktorá inteligentne a funkčne rozdeľuje priestor.

Kuchyňa je vybavená všetkými kuchynskými spotrebičmi (umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, mikrovlnka, elektrická rúra), Obývačková časť je okrem koženej sedačky vybavená LCD televízorom, systémom domáceho kina s reproduktormi a kvalitnou klimatizáciou. V obidvoch spálniach sa nachádzajú aj Rolldor šatníky. V byte sa nachádza práčka, vysávač.

Vlastná recepcia s 24-hodinovým strážnym servisom a kamerovým systémom. K bytu taktiež patrí bezplatné využívanie ďalších nadštandardných služieb komplexu, ako je využívanie spoločenských priestorov, neobmedzené využívanie fitness centra, využívanie spoločnej trávnatej terasy s detským ihriskom a oddychovou zónou, Family room - priestranné miesto pre usporadúvanie rodinných alebo firemných akcií.. Priamo v objekte sa nachádza supermarket Moja Samoška, niekoľko reštaurácií a kaviarní, banky a ďalšie prevádzky. V blízkosti VIVO City Center, Billa, Kaufland. Lokalita: Kompletná občianska vybavenosť v blízkosti, na okolí sú základné školy Za kasárňou, Česká, Kalinčiakova, v blízkosti sa nachádza Narodné tenisové centrum, hokejový štadión, futbalové štadióny, basketbalová hala,... Zastávka MHD vzdialená cca 2min chôdzou, do centra mesta je to do 10minút autobusom, električkou, trolejbusom.


V budove fitnes ZDARMA pre rezidentov, spoločenská miestnosť, 24 hodinová recepcia s vrátnikom, nonstop security a nonstop servisnou službou.

CENA nájmu bytu s jedným alebo dvoma parkovacími miestami  850 €/mesiac +  energie zálohovo 250 EUR/mesiac podľa počtu osôb.

Internet a KTV je od Slovanetu v cene.

PARKOVANIE : nájomníkovi k dispozícii  2 garážové  miesta vedľa seba na -1.p.p

Nájomca neplatí províziu.

Spolupráca s RK je možná.

Voľné od aj k nasťahovaniu ihneď.

Kontaktujte ešte dnes Ing.Jana Moriconi 0915 959 137 , office-ZVNC-112reality.sk, www.112reality.sk

For rent 3 rooms flat = 2 bedroom apartment in an attractive 3 TOWER complex.

The apartment is located on the 6th floor of 22. / Safe for living with a small child or under the apartment is a terrace with a children's playground and family room /

The apartment has 2 parking spaces in the underground garage.

The area of ​​the apartment is 83.75 square meters including 7m2 balcony.

The apartment consists of three rooms = 2bedrooms, bathroom, separate toilet with washbasin, entrance hall with closet (wardrobe) and reserved space for washing machine and dryer, which is closed by rolldor.

The kitchen is equipped with all kitchen appliances (dishwasher, fridge / freezer, induction hob, microwave, electric oven), living room is equipped with a leather sofa equipped with LCD TV, home theater system with speakers and quality air conditioning. 3 Rolldor wardrobe. There is a washing machine, vacuum cleaner in the apartment.

There is a 24-hour front desk service at the apartment complex.

 The apartment also includes free use of other above-standard services of the complex, such as the use of public spaces, unlimited use of the fitness center, the use of a common grass terrace with a playground and a relaxation area,

Family room - a spacious place for family or corporate events there is a supermarket Moja Samoška, ​​several restaurants and cafes, banks and other operations.

Near POLUS City Center, Bill, Kaufland. Location: Complete civic amenities nearby, there are primary schools in the neighborhood Za kasárňou, Česká, Kalinčiakova, close to the National Tennis Center, ice hockey stadium, football stadiums, basketball hall, ...

Public transport stop approx. it is within 10 minutes by bus, tram, trolleybus.

FREE fitness for residents, lounge, 24 hour reception with doorman, nonstop security and nonstop service.

PRICE APARTMENT with one  or two parking place : 850 € / month + utilities in advance 250 EUR/month. It depend how many person live in the apartment.

Internet and TV is in price . Avalaible immediately..

Second parking place is for free..

PARKING: 2 garage spaces next to each other at -1.p.p.

Contact today Ing.Jana Moriconi +421 915 959 137,  office-ZVNC-112reality.sk, www.112reality.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Jana Moriconi
Telefón:0908711112
E-mail:office-ZVNC-112reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2